Skip to main content

Samsung’un, aylardır sızıntılara konu olan telefonu Galaxy Note 8, sonunda tanıtılıyor. Peki yarın yapılacak etkinlik nerede nasıl izlenir?

23 Ağustos’ta gün yüzüne çıkacak Samsung Galaxy Note 8’in tanıtımına çok az bir süre kaldı. New York’da tanıtımı gerçekleşecek Note 8 ile ilgili detayları merak eden kullanıcılar etkinliği YouTube üzerinden canlı olarak izleyebilecek.

Türkiye saati ile 18:00’de tanıtılacak  Samsung’un yeni bombası Galaxy Note 8 ile ilgili her şey açığa çıkacak.

Uzun zamandır sızıntılara konu olan cihaz, Galaxy S8’de olduğu gibi sonsuz ekran ile gelecek. Şimdiye kadar ortaya çıkan teknik özelliklere bakarsak, Snapdragon 835 işlemci kullanacak telefonun, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip olacağı düşünülüyor. 12 MP kamerayla gelecek Galaxy Note 8 modelinde, OIS desteği olacak. Telefonda 2.960 x 1.440 piksel çözünürlüklü ve 18.5:9 en-boy oranlı 6,3 inçlik Super AMOLED ekranın tercih edileceği konuşuluyor. Galaxy Note 8’in iki farklı renk seçeneğiyle birlikte yurt dışında 1.000 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 8 etkinliğini canlı izlemek için iOS kullanıcıları buraya tıklayarak, Android kullanıcıları ise buraya  tıklayarak Unpacked 2017 uygulamasını indirebilirler.