Skip to main content

Angry Birds ve Star Wars karakterlerini bir araya getiren mobil oyun dünyasının fenomeni Angry Birds’ün son oyunu, yeni oyuncaklarıyla elmasepeti.com’da yerini aldı.  elmasepeti.com, Angry Birds serisinin son oyunu Angry Birds…

Angry Birds ve Star Wars karakterlerini bir araya getiren mobil oyun dünyasının fenomeni Angry Birds’ün son oyunu, yeni oyuncaklarıyla elmasepeti.com’da yerini aldı. 
elmasepeti.com, Angry Birds serisinin son oyunu Angry Birds Star Wars karakterlerini meraklılarıyla buluşturuyor. Sinema tarihinin en önemli serilerinden Star Wars ile mobil oyun dünyasının fenomeni Angry Birds karakterlerini bir araya getirerek büyük ilgi gören bu oyunun oyuncakları takipçilerin beğenisine sunuldu.
12 ve 20 cm boyunda yumuşak peluş oyuncak ve anahtarlık şeklinde tasarlanan Angry Birds Star Wars karakterleri arasında Luke Skywalker, Han Solo, Storm Trooper ve Darth Wader gibi efsane karakterler yer alıyor. KDV dahil olarak anahtarlıklara 24,90 TL, peluş oyuncaklara ise 34.90 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşılabiliyor.