İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 19.12.2018 - 09:46

FNG Türkiye ve Twitch’den video reklam alanında işbirliği

FOX Networks Group Türkiye (FNG) ile çok oyunculu eğlence servisi Twitch video reklamları alanında anlaşma imzaladı.

FOX Networks Group Türkiye (FNG) ile çok oyunculu eğlence servisi Twitch; FNG Türkiye’nin reklamverenlere ve medya ajanslarına Twitch video reklamları satmasına olanak tanıyan bir anlaşma imzaladı.

FNG Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Grup Başkanı Mehmet İçağasıoğlu; “Bu ortaklık için çok heyecanlıyız. Reklam satıştaki temel gücümüz, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde uyum sağlama yeteneğimize dayanıyor. Twitch, reklamverenlerin hedef kitlelerine ulaşmaları için çok güçlü bir mecra. Bu iş birliği, vizyoner reklam ekibimizin ve operasyonumuzun bir kanıtı. Twitch ekibi ile birlikte çalışmak ve bu benzersiz ürünü yaratıcı reklam çözümleri ile müşterilerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Twitch Avrupa’nın Ticari Direktörü Burkhard Leimbrock ise; “Hızla büyüyen pazarlarımızdan olan Türkiye için deneyimli bir reklam satış ortağı bulduk. FNG Türkiye ekibi, video reklamları satma konusunda müşteri ve ajanslar ile iyi ilişkileri olan tecrübeli bir ekip. Onlarla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.