Skip to main content

Bilkom, distribütörü olduğu Fitbit’in yeni modeli Fitbit Charge 4’ü satışa sundu.

Fitbit’in yeni modeli Fitbit Charge 4’ü Türkiye’de satışa çıktı. Fitbit Charge 4, dahili GPS, Active Zone Minutes, Uyku Araçları, Spotify kontrolü gibi  özellikleri ile Fitbit’in bugüne kadar ürettiği en gelişmiş sağlık ve fitness takip bilekliği olma özelliğini taşıyor.

Fitbit Charge 4 özellikleri

Fitbit Charge 4’ün dahili GPS, Active Zone Minutes, Spotify gibi yeni özellikleri mevcut. Akıllı bilekliğin suya dayanıklı olduğunu ve  7 güne kadar pil ömrü sunduğunu belirtelim. Fitbit’in yeni geliştirdiği ve şimdilik sadece Charge 4’de bulunan ‘’Active Zone Minutes’’ özelliği, spor yaparken ya da aktif olunan anlarda geçirilen süreyi, dinlenme kalp atış hızını ve yaş bilgilerini baz alarak analiz ediyor. Otomatik egzersiz algılama özelliği ile birçok farklı aktiviteyi tanıyarak takip eden Charge 4, Aktif Alan Süresi ile yeni bir kişisel ölçüm standardı getiriyor ve önde gelen sağlık kuruluşlarının önerileri de baz alınarak haftalık olarak 150 dakikalık bir hedef için kullanıcıları motive ediyor.

Fiyatı ve çıkış tarihi

Fitbit Charge 4, Haziran sonu itibariyle Arçelik, Medimartk, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon ve Trendyol’da satışa sunulacak. Charge 4, 1.099 TL fiyatla siyah, bordo ve lacivert renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Charge 4 Special Edition ise 1.299 TL fiyatla, özel granit reflektör/siyah dokuma kayış ve egzersiz ya da daha spor bir görünüm için klasik siyah kayışla satışa çıkacak.