Skip to main content

Fitbit’in en hafif metal akıllı saati Versa Türkiye’de satışa çıkıyor.

Fitbit şimdiye kadarki en hafif, metal akıllı saati Fitbit Versa’yı Türkiye’de satışa sunuyor. Versa, 15 Mayıs’tan itibaren, D&R, Beymen, Vakkorama, Hepsiburada.com ve Mobicom.com.tr’den 1199 TL’den satın alınabilecek. Versa; tasarımı, sağlık ve fitness özellikleri, 4 günü aşan pil ömrü ve akıllı özellikleri ile öne çıkıyor.

Fitbit Versa özellikleri

Fitbit, kadın sağlığı takip özelliği ile kadınların adet döngüleri ile genel sağlık durumları arasındaki bağlantıyı daha iyi anlamalarına yardımcı olacak.  Ayrıca Android mobil cihaz kullanıcıları, Fitbit Versa ve Fitbit Ionic akıllı saatlerini kullanarak mesajlara hareket halindeyken yanıt verebiliyor. Kısa mesajlar, Whatsapp veya Facebook Messenger gibi mesajlaşma uygulamaları için en fazla 60 karakterden oluşan, beş adet hazır hızlı yanıt oluşturup gönderebiliyor.

Fitbit OS 2.0 ile çalışan Versa, hareket-odaklı motivasyon mesajları, ipuçları ve püf noktaları ileten, yeniden tasarlanmış gösterge tablosuyla günlük ve haftalık sağlık ve fitness verilerine hareket halindeyken de ulaşmayı ve kullanıcının hedefine emin adımlarla yaklaşmasını sağlıyor. Sağlık ve fitness özellikleri arasında Fitbit Coach ile kişiselleştirilmiş antrenmanlar, geliştirilmiş 24/7 PurePulse nabız takibi, 15’i aşkın egzersiz modu, 50 metreye kadar suya dayanıklı otomatik SmartTrack yüzme takibi ve otomatik uyku safhası takibi yer alıyor.

Fitbit Versa çıkış tarihi ve fiyatı
Fitbit Versa, 15 Mayıs’tan itibaren, siyah alüminyum kasalı siyah, gümüş alüminyum kasalı gri ve rose gold alüminyum kasalı şeftali renk seçenekleriyle, 1199 TL karşılığında buradan veya önde gelen elektronik perakendecilerinden de satın alınabiliyor.