Skip to main content

Finans sektöründeki bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlarının en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Awards başvuruları devam ediyor.

Finans sektöründeki bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlarının en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Awards için başvurular tüm hızıyla devam ediyor. 26 Eylül 2019 Perşembe akşamı düzenlenecek ödül töreninde sahnede olabilmek için son tarih 28 Ağustos 2019.

Finans sektöründeki bankaların, sigorta şirketlerinin, finansal teknoloji şirketlerinin, diğer finansal kuruluşların ve finansal kuruluşlara hizmet veren ajansların en yenilikçi projelerinin ve üstün pazarlama başarılarının ödüllendirileceği gecede üzere dokuz farklı kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

MediaCat’in ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyonda ‘Ürün ve Hizmet İnovasyonu’, ‘Dijital Pazarlama’, ‘Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi’, ‘Ekosistem Stratejisi’, ‘Kurum İçi İnovasyon’, ‘Entegre İletişim’, ‘Pozitif Sosyal Etki’, ‘İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları’ ve ‘Kurumsal İletişim’ konularında ödül dağıtılacak.

Sardis Awards’ta dereceye girenler; finans sektöründeki şirketleri temsil eden üst düzey yöneticiler, finans sektörüyle ilişkili teknoloji yazarları, akademisyenler, araştırmacılar ve finans sektöründe etki yaratmış girişimcilerden oluşacak, bankacılık sektörünün duayeni Sayın Akın Öngör’ün başkanlığındaki jüri üyelerinin oylarıyla belirlenecek.

Finans dünyasının tüm aktörleri Sardis Awards’ta buluşuyor

10 Mayıs 2016 – 28 Ağustos 2019 tarihlerini kapsayan projelerin yarıştığı organizasyonun tüm kategorilerine; bankalar, sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, varlık yönetimi şirketleri, sermaye piyasası kuruluşları, finansal kiralama şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve diğer kuruluşlar (finans kuruluşları ile işbirliği yapan diğer sektörlerden -yazılım, bilişim, telekom, perakende, hizmet sağlayıcı- şirketler) başvurabiliyor. Ajanslar ise sadece Entegre İletişim Bölümü’ne reklam veren şirketleri ile beraber ortak başvuru yapabiliyor.

Yarışmaya 28 Ağustos 2019 tarihine kadar sardisawards.com üzerinden online olarak başvuru yapılabiliyor.