Skip to main content

Mobil Takip Operatörü FiloTürk’te, iki yeni atama gerçekleştirildi.  Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Yıldırım Uğursoy atanırken, Mali İşler Direktörlüğü görevine ise Alp Dündar getirildi. Yıldırım Uğursoy hakkında 1970 yılında Salihli’de…

Mobil Takip Operatörü FiloTürk’te, iki yeni atama gerçekleştirildi. 
Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Yıldırım Uğursoy atanırken, Mali İşler Direktörlüğü görevine ise Alp Dündar getirildi.
Yıldırım Uğursoy hakkında

1970 yılında Salihli’de doğan Yıldırım Uğursoy, 1994 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2000-2008 yılları arasında Turkcell Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü görevini üstlenen Uğursoy, 2008 yılında Türk Telekom’a geçerek 4 yıl Batı Türkiye Satış Müdürü olarak görev yaptı. FiloTürk’e atanmadan önce Uğursoy, KVK Kurumsal Satış Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Alp Dündar hakkında 
1967 yılında Ankara’da doğan Alp Dündar, 1989 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1989-1994 yılları arasında Ernst&Young’da denetçi olarak görev aldı. 1994 yılında Lafarge Çimento’ya CFO olarak transfer olan ve 2003 yılına kadar bu görevi sürdüren Dündar, son olarak Beyaz Filo’da CFO görevini sürdürüyordu.