Uncategorized

DigitalAge | 11.01.2013 - 10:59

Filli Boya’dan yeni bir dijital yaşam rehberi

Filli Boya’nın en renkli dijital dergisi ‘Design Soul’ yayın hayatına başlıyor    Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak dergi, insanların stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı […]

Filli Boya’nın en renkli dijital dergisi ‘Design Soul’ yayın hayatına başlıyor
  
Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak dergi, insanların stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklerle destekleniyor.
 
Birbirinden renkli konular ve konuklar
 
Yaşam rehberi niteliğindeki derginin ilk sayısında; Aydın Boysan, Haldun Dormen ve Kerem Erginoğlu yer alıyor.Teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanılan Lyon Işık Festivali, gezi sayfasında Antakya, yemek lezzet sayfalarında ise Şef İbrahim Kotok var. Ayrıca dekorasyon, stil konularıyla yaşam alanlarına özel önerilerin de yer aldığı dergi, 2013-2014 yıllarının renk eğilimlerini de sunuyor. 
 
 Filli Boya’nın Design Soul uygulaması buradan ücretsiz indirilebilir.