Skip to main content

Bu yıl 15’incisi düzenlenen Felis Ödülleri’de ilk günün kazananları açıklandı.

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulamak ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Felis Ödülleri‘de ilk günün kazananları ödüllerine kavuştu.

Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla online bir seremoniyle gerçekleşen 15. Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde, Havas Istanbul imzalı Kapatalım Muslukları işiyle Dönüştüren Pazarlama Etkisi Büyük Ödülü’nün sahibi olan Reckitt Benckiser – Finish, ayrıca, Havas Media imzalı Finish Su Endeksi‘yle Entegre Kampanyalar Bölümü ve Medya Bölümü’nden de birer Büyük Ödül alarak geceden üç Büyük Ödül ile ayrıldı.

Yılın en iyilerinin de ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde, Yılın Markası Finish, Yılın Reklamvereni Reckitt Benckiser, Yılın PR Ajansı Excel İletişim ve Yılın Medya Ajansı Carat oldu.

Facebook Türkiye’nin Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı ile gerçekleştirdiği Hack For Good yarışmasının kazananı ajansı ise, Kadının Gücünü Keşfet projesiyle Senfonico oldu.

Felis Ödül Töreni’nde ikinci gecenin kazananları, yarın 19:30-21:00 saatleri arasında foxplay.com.tr‘de canlı yayında açıklanacak.