Skip to main content

7- 8 Kasım tarihlerinde düzenlenecek reklam ve pazarlama dünyasının nabzını tutan Felis Ödülleri’nin biletleri satışa çıktı.

Reklam ve pazarlama evreninde yaratıcılığı ve etkiyi değerlendiren Felis Ödülleri’nin biletleri satışta. Bu yıl, 12’nci senesinde reklam ve pazarlama dünyasındaki değişimin ışığında katılımcılara 17 bölüm sunuluyor. 7 ve 8 Kasım akşamları Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek ödül töreninde Felis kedicikleri sahiplerini bulacak.

Beş ayrı günde gerçekleştirilecek 13 jüri değerlendirme toplantısının ardından sahipleri belirlenecek Felis Ödülleri’nde 7 Kasım gecesi; Açıkhava, Basın, Doğrudan Pazarlama & Promo ve Aktivasyon, Entegre Kampanyalar, Film, Medya, Radyo ve Üretimde Ustalık Bölümlerinin kazananları açıklanacak. Aynı zamanda Büyük Ödül ve Jüri Özel Ödülleri’nin verileceği gecede; Yılın Yaratıcı Ajansı, Yılın Medya Ajansı, Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı ödülleri de sahipleriyle buluşacak.

8 Kasım gecesinde ise; Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Markalı İçerik ve Eğlence, Mobil, PR, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümleri’nin kazananları sahnede yerlerini alacak. Ayrıca gecede, bölüm ödüllerinin yanı sıra yine Büyük Ödüller ve Jüri Özel Ödülleri, Yılın Yeni Nesil Ajansı, Yılın PR Ajansı, Yılın Sağlık İletişimi Ajansı, Yılın Reklamvereni ödülleri sahiplerine kavuşacak.

Felis Ödüllerinin biletleri ise bugün itibarıyla satışta! İş ve markalar dünyasının yaratıcılığını ve etkililiğini değerlendiren bu heyecanlı gecenin bir parçası olmak isteyen herkes için biletlere buradan ulaşabilir.

Kaynak: MediaCat