Skip to main content

fastPay ile PaybyMe işbirliği ile dijital ödeme kolaylaşıyor. Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, hem fastPay kullanıcıları hem de DenizBank müşterileri ödeme yaparken kart/hesap gibi bilgilerini paylaşmadan güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapabiliyor. …


fastPay ile PaybyMe işbirliği ile dijital ödeme kolaylaşıyor. Gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, hem fastPay kullanıcıları hem de DenizBank müşterileri ödeme yaparken kart/hesap gibi bilgilerini paylaşmadan güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yapabiliyor. 
DenizBank, hayata geçirdiği fastPay uygulaması ve oyun endüstrisinin güçlü firmalarından PaybyMe ile yaptığı işbirliği sayesinde dijital bankacılık müşterilerine kolaylık sağlıyor. 
fastPay ödeme sisteminde ödeme kaynağı olarak banka hesabı, kredi kartı ve fastPay bakiyesinden herhangi biri seçilebiliyor ve onaylama kredi kartı şifresi, fastPay PIN veya Mobil Onay ile yapılıyor.
‘Banka müşterisi olmayan kullanıcılara da açık’
Kullanıcılar ilgili ödemelerini, fastPay uygulamasındaki cüzdan bakiyesinden, DenizBank müşterisi ise bağlı mevduat hesabından veya kredi kartından yapabilecek.
Banka müşterisi olmayan kullanıcılar da, fastPay uygulamasını akıllı telefonlarına indirdikten sonra Açık Deniz ATM’lerinden fastPay bakiyelerine kartsız para yükleyerek fastPay ile online ödeme yapabilecekler. 
‘DenizBank müşterisi olmayanlar da yararlanıyor’

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik, mobil cihaz kullanımının da yaygınlaşmasına paralel, mobil bankacılık uygulamalarına ilginin her geçen gün arttığını belirterek; bu alanda birçok uygulama hayata geçirdiklerini söyledi. Ayrıca fastPay ile ilgili para transferinde gönderici ve alıcının DenizBank müşterisi olmasına gerek kalmadan işlem yapabilmesi, sesle para gönderme ve kullanıcıların restoranda kasaya gitmeden direkt mobil uygulamanın içinden ödeme yapabilmesine olanak tanıdığı ifadesini konuştu.
PaybyMe Yönetici Ortaklarından Ali Tirkeş ise porföylerine ekledikleri fastPay’le ilgili olarak, ödemelerde ve para transferlerinde kullanıcıya sahip olduğu enstrümanlar içinden seçim şansı vermesi, banka müşterisi olmayanların da uygulamadan yararlandırılması ve kolay işlem deneyimi ile fastPay’in mevcut yöntemler arasında hızlıca yerini alacağı bilgisini paylaştı.