Skip to main content

Nexum Creative, Turkcell okul.com.tr için facebook uygulaması geliştirdi. Bireysel kullanıcıların eğitim ihtiyaçları doğrultusunda dijital içerikler sunan bir eğitim platform olan okul.com.tr ilköğretim, lise öğrencileri, öğretmenler, ve veliler için destek sağlamayı…

Nexum Creative, Turkcell okul.com.tr için facebook uygulaması geliştirdi.

Bireysel kullanıcıların eğitim ihtiyaçları doğrultusunda dijital içerikler sunan bir eğitim platform olan okul.com.tr ilköğretim, lise öğrencileri, öğretmenler, ve veliler için destek sağlamayı amaçlıyor. Farklı birçok konuda, tüm sınıflar için içerik, test ve sınavlar hazırlayan uzman kurumların içeriklerine tek bir kanal üzerinden ulaşıldığı okul.com.tr’de kullanıcılar sıkıldıkları zaman oyun da oynayabiliyorlar.

Bu kapsamda hazırlanan ‘karne zamanı’ uygulamasında çevre temizliği,  internet oyunları,  Facebook’ta dosya paylaşma becerisi, yardımseverliği, ders çalışıyor izlenimi vererek bilgisayar başında takılması, espri yeteneği ve Facebook arkadaş sayısı ile popüleritesi gibi farklı kategoriler yer alıyor. Kullanıcılar, seçtikleri arkadaşlarına belirlenen davranış kategorilerinde not vererek ve el yazısıyla kanaat notu yazarak karne gönderebiliyor, hazırladıkları karneleri profillerinde paylaşabiliyorlar.