Skip to main content

Facebook, Türkiye’den de sayfa ve grup yöneticilerini Londra’da yapılacak zirveye davet ediyor.

Facebook, geçtiğimiz Haziran ayında ilk kez Chicago’da gerçekleştirdiği Facebook Communities Summit (FCS)’i, 8-9 Şubat 2018 tarihlerinde Londra’da düzenliyor. Avrupa’nın dört bir yanında Facebook’u, anlamlı gruplar aracılığıyla insanları birbirine yakınlaştırmak için kullanan topluluk liderlerini bir araya getirecek etkinliğe Türkiye’den de başvuru kabul ediliyor.

Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren grup ve sayfa liderleri ve Facebook’ta etkinlik düzenleyenler, Facebook Communities Summit Europe’a katılma şansı elde etmek için bu adresten 1 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru yapabiliyor.

Değerlendirme süreci sonunda FCS Europe’a katılma fırsatı yakalayan Facebook grup ve sayfa yöneticileri ile başarılı etkinlik yöneticileri, etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek atölye çalışmalarına ve topluluk yönetimi konusunda tavsiyelere odaklanacak panellere katılma fırsatı yakalayacaklar. Katılımcılar diğer topluluk liderleri ile bir araya gelerek deneyimlerini paylaşabilecek, Facebook’un anlamlı topluluklar oluşturmaya yardımcı olmak için geliştirdiği ürünler hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Tüm bunların yanında topluluk liderleri, ilgili Facebook ekipleri ile deneyimlerini ve geri bildirimlerini paylaşma imkânına sahip olacaklar.