Skip to main content

Etohum’un İstanbul ofisinin etkinlik direktörü Birce Güler oldu

İnternet girişimcilerini şirketler ve profesyonel yatırımcılar ile buluşturan Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum’un İstanbul ofisinin etkinlik direktörü Birce Güler oldu.

SVS_7480Etkinlik organizasyonu, iletişim, pazarlama ve sponsorluk yönetimi alanlarındaki birikimini Etohum ailesiyle paylaşmaktan ötürü mutluluğunu dile getiren Birce Güler daha öncesinde 8 sene Brand Week Istanbul, Felis Ödülleri ve Digital Age Summit başta olmak üzere Kapital Medya’nın etkinliklerinin başındaydı.

Yaptığı faaliyetler, hayata geçirdiği projeler, girişimcilere verdiği destekler ve üstlendiği misyon ile Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminin mihenk taşlarından birisi olan Etohum, kurulduğu 2008 yılından bu yana 80’den fazla girişime yatırım yaparken 300’den fazla girişime de destek oldu. Etohum’un verdiği destek ile başarılı birer startup’a dönüşen girişimler arasında; Pempepanjur.com, Evidea.com, Oyuncakdenizi.com, Bookme.pk, Boostable, Cambly, Mobidik, Connected2me, Infodif, Sambapos, Gamester, Mydlp, İnvidyo ve Bi’kutu Mutluluk gibi birçok girişim bulunuyor.

Güler, Nisan ayı itibariyle Etohum’daki yeni görevine başladı.