Skip to main content

Etohum, Azerbaycan’daki ilk toplantısını 5 – 6 Temmuz tarihlerinde gerçekleştiriyor. Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturmayı hedefleyen Etohum,…Etohum, Azerbaycan’daki ilk toplantısını 5 – 6 Temmuz tarihlerinde gerçekleştiriyor.
Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturmayı hedefleyen Etohum, bu kez de Türkiye sınırlarını aşarak Türkiye’deki yatırımcıları Azerbaycan’daki girişimcilerle buluşturuyor. 
Türkiye’deki başarılı internet yatırımlarıyla öne çıkan yatırımcılar, Kafkaslar’ın en büyük şehri ve en önemli kültür-ticaret merkezi olarak bilinen Bakü’de gerçekleştirilecek toplantıda, Azeri girişimcilere mentorluk yapacak ve internet alanındaki yatırımlarıyla ilgili tecrübelerini katılımcılara aktaracak.    
Nokta Medya CEO’su Tümay Asena, Akakce kurucu ortağı Koray Karataş ve Etohum’dan Kerim Türe’nin panelde konuşmacı olarak katılacağı, Etohum kurucusu Burak Büyükdemir’in ise ‘Etohum ve Türkiye İnternet Ekosistemi’ başlıklı konuşmasıyla yer alacağı ilk toplantının hedefi ise, Azerbaycan’daki ekosistemle tanışmak ve iki ülke arasındaki işbirliği fırsatlarını konuşmak. 
Tanışma ve sohbet aralarıyla zenginleştirilecek olan toplantıya Türkiye’den katılmak isteyen internet girişimcileri, şuradan katılım formunu doldurabilirler.