Skip to main content

Erikli, şimdi sosyal medyada takipçileriyle buluşuyor Türkiye’nin lider su markalarından Erikli, Facebook sayfasında bulunan ‘Erikli Yanımda’ uygulamasıyla kullanıcılara hediyeler dağıtıyor. 18 Ocak’a kadar Facebook’ta devam edecek ‘Erikli Yanımda’ uygulamasında katılımcılar,…

Erikli, şimdi sosyal medyada takipçileriyle buluşuyor
Türkiye’nin lider su markalarından Erikli, Facebook sayfasında bulunan ‘Erikli Yanımda’ uygulamasıyla kullanıcılara hediyeler dağıtıyor.
18 Ocak’a kadar Facebook’ta devam edecek ‘Erikli Yanımda’ uygulamasında katılımcılar, yanlarında bulunan Erikli ürünleriyle çektikleri fotoğrafları paylaşarak çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Aynı zamanda uygulamaya fotoğraflarını yükleyen herkes, beğendikleri diğer fotoğrafları da oylayabiliyor. 
‘Erikli Yanımda’ uygulamasında paylaşılan fotoğraflar arasından en çok beğeniyi toplayan fotoğrafın sahibi ise Erikli’nin sosyal medya sayfalarında yer alacak.
#tamşuanda‘ hashtag’i ile mesajını yazıp Erikli’nin yanında olduğu fotoğraflarını paylaşan kullanıcılar bu paylaşımlarını isterlerse Twitter ve Facebook’ta paylaşarak daha fazla çekiliş hakkı kazanıyor.
Yarışmanın sonunda gerçekleştirilecek çekiliş ile 5 kişiye Samsung WB150 F fotoğraf makinesi, 2 kişiye iPad ve 1 kişiye de Galaxy S3 hediye edilecek.