Skip to main content

Bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı.

Employer Brand Summit bu yıl Türkiye’de 10’uncu kez 11 Nisan‘da, Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 1750 katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile sinematografik akışta katılımcılarla buluşacak. Konuşmacılar, işveren markası kavramını “Behind the Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” başlıkları üzerinden anlatılacak.

Dave Hazlehurst dünyada “HR Tech”in gelişimini anlatacak

“Behind the Scenes” bölümünün global konuk konuşmacısı ise dijital pazarlama dünyasının ünlü stratejistlerinden Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst “The More Tech We Build, The More Digital We Become, The More Human We Must Be” başlığıyla dijitalleşmenin insan kaynakları pratiklerini anlatarak ilham verecek.

Prof. Mustafa Özbilgin farklılıkların yönetimini (Diversity Management) masaya yatıracak

Zirvenin ikinci bölümü “Flashback”te, Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin günümüzün en popüler ve disiplinlerin en çok yöntem geliştirmek zorunda kaldığı konulardan biri olan “diversity” konusunda “Diversity Management from Employer Brand Perspective” başlıklı konuşma yapacak. Biggloyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu ise “Transformation of Employee Incentive & Social Recognition” konusunu ele alacak.

Employer Brand Summit hakkında daha detaylı program ve katılım için buraya tıklayabilirsiniz.