Skip to main content

Dünyaca ünlü müzisyenlerin katılımıyla düzenlenen, tüm dünyada yayınlanacak ‘One World: Together At Home’ konseri evinize geliyor.

Coronavirus salgınıyla mücadele tüm dünyada devam ederken, hafta sonunda dünyaca ünlü yüzü aşkın sanatçının katılımıyla bir yardım etkinliği düzenleniyor.  Uluslararası alanda en geniş katılımlı sivil hareketlerden biri olan Global Citizen ve Dünya Sağlık Örgütü’nün ortak çalışmalarıyla hayata geçirilen ‘One World: Together at Home’ etkinliği, tüm dünyada Covid-19 salgınından etkilenen insanlar arasındaki birlik ve dayanışmayı sergilemenin yanı sıra, sağlık çalışanlarına teşekkür etmek ve onlara hak ettikleri desteği vermeyi amaçlıyor.

‘One World – Together At Home’ sloganıyla düzenlenecek konserde; The Rolling Stones, Taylor Swift, Billie Eilish, Celine Dion, Pharrell Williams, Elton John, Paul McCartney ve Stevie Wonder ve daha birçok ünlü isim coronavirus ile mücadeleye karşı destek toplamak için bu akşam Türkiye saati ile 21:00’da 8 saat boyunca evlerinden konser verecek. Konsere; Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel ve Stephen Colbert sunuculuk yapacak. Aynı zamanda Hollywood yıldızları da kısa performanslar sergileyecek. Etkiliği direkt olarak aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz: