Skip to main content

Yapı Kredi Yatırım’ın dünya borsalarına açılan kapısı Tradebox yayına alındı. Yapı Kredi Yatırım’ın, yurtdışı piyasalarda bulunan borsalarda yatırım yapan veya yapmak isteyen müşterileri için geliştirdiği Tradebox internet sitesi yayına açıldı. Dünyanın tüm…

Yapı Kredi Yatırım’ın dünya borsalarına açılan kapısı Tradebox yayına alındı.
Yapı Kredi Yatırım’ın, yurtdışı piyasalarda bulunan borsalarda yatırım yapan veya yapmak isteyen müşterileri için geliştirdiği Tradebox internet sitesi yayına açıldı.
Dünyanın tüm büyük borsalarında çok geniş yatırım seçenekleri sunan Tradebox’ın temel yatırım enstrüman başlıklarını şöyle sıralanıyor. Yabancı Hisse İşlemleri, Hisse Senedi Endeksleri, STOXX Avrupa 600 Endeksleri, EURO STOXX Endeksleri, Pariteler, Bono ve Tahvil, Faiz Kontratları, Navlun Kontratları, Tahıllar, Dayanıksız Ürünler, Enerji, Değerli Metaller ve Canlı Hayvan Piyasası.
Yapımı Crema tarafından gerçekleştirilen Tradebox internet sitesi, özellikle iPad benzeri mobil cihazlarla da parmak hareketiyle kolayca etkileşim kurabilecek büyüklükte ögeler kullanılarak tasarlandı.