Skip to main content

düğün.com, düğünler başta olmak üzere tüm organizasyonlarda, etkinlik planlayan birey ya da kurumları müzisyen, müzik grubu ya da orkestralar ile buluşturan topluluk temelli pazar yeri iyisahne.com’u satın aldı.

Kullanıcıların düğün sürecinin her aşamasıyla ilgili hizmet ve ürün taleplerine yanıt veren Düğün.com, düğün ve etkinlik düzenleyenlerin müzik ve sanatla ile ilgili her tür talebini başarıyla karşılayan iyisahne.com’u bünyesine kattı.

GBA (Galata Business Angels), EGİAD Melekleri, BIC Angels, İSA ve BİST Özel Pazar’ın (Borsa İstanbul) yatırımları ile 1000’e yakın profilde kayıtlı yaklaşık 5000 müzisyenden oluşan Türkiye’nin en büyük online sanatçı topluluğunu kurmayı başaran iyisahne.com, yayına girdiği Nisan 2015 sonundan beri düğün orkestrasından ikili-üçlü oluşumlara, DJ’lerden caz gruplarına, bandolardan tek kişilik orkestralara ve sokak müziyenlerine kadar çeşitli alanlardaki sanatçıların sundukları hizmetlerin rezerve edilmelerini sağlıyor.

iyisahne.com, düğün.com’un ikinci satın alması olarak dikkat çekiyor. Anne-bebek temalı hizmet veren anneysen.com’u Hasan Aslanoba, Çağlar Erol gibi yatırımcıların yatırım yaptığı Aylin Çakır ile Pınar Şimşek’ten 2016 yılında satın alınmıştı.

[Güncelleme]

Düğün.com’dan yapılan açıklamada iyihsahne.com’un hisselerinin tamamının satın alındığı belirtilirken, satın alma için ödenen bedel açıklanmadı.