Skip to main content

Dijital dünyanın sevilen oyunlarından CityVille, Draw Something ve Monopoly Hotels’in kutu oyunları ile eğlence ve heyecan gerçek hayata taşınıyor Dijital dünyanın en sevilen oyunlarından Monopoly Hotels, CityVille ve Draw Something…

Dijital dünyanın sevilen oyunlarından CityVille, Draw Something ve Monopoly Hotels’in kutu oyunları ile eğlence ve heyecan gerçek hayata taşınıyor
Dijital dünyanın en sevilen oyunlarından Monopoly Hotels, CityVille ve Draw Something şimdi kutu oyunu olarak piyasadaki yerini aldı.

Popüler çizim oyunu Draw Something, şimdi Türkçe olarak kutuda
Dijital dünyanın bağımlılık yaratan bu eğlence dolu oyunu şimdi kutu oyununda ve Türkçe. Bir oyuncu kelimeyi çizerek anlatıyor, diğer tüm oyuncular da bu kelimeyi bilmeye çalışıyor. Hem kelimeyi çizen, hem de bilen puan alıyor; 15 puana ilk ulaşan oyunu kazanıyor. 
Oyunun tavsiye edilen perakende fiyatı 59.90 TL.

Monopoly CityVille ile hayallerinizdeki şehri yaratın
Monopoly CityVille, klasik Monopoly oyununa yepyeni bir soluk getiriyor. Bu kez amaç, diğer oyuncuları iflas ettirmek yerine 4 gökdelene sahip olmak. Tıpkı Cityville oyunundaki gibi evler ve iş yerleri kurup, hizmet binaları açarak; şehrinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Dekorasyon kartlarıyla mülklerinizin değerini artırın, üst üste dizilebilen binalarla şehrinizi yükseltebilirsiniz. 
Oyunun tavsiye edilen perakende fiyatı 59.90 TL.

Monopoly Hotels’de otelini 5 kata ilk çıkaran kazanır
Monopoly Hotels uygulamasından uyarlanan Monopoly Hotels, rakibinizden önce otelinizi yükseltmek için yarıştığınız 2 kişilik bir oyun. Otel katlarına odalar ekleyerek kira gelirinizi artırabilirsiniz. Bir yandan otelinizi yükseltirken, rakibiniz de sizi engellemek için elinden geleni yapacak. Bu Monopoly mücadelesinde otelinde 5 katı tamamlayan ilk oyuncu oyunu kazanıyor.
Oyunun tavsiye edilen perakende fiyatı 39.90 TL.