Skip to main content

Dijital dünyada tanınan ve ilham veren kadınlar Dijital Topuklar’da bir araya geliyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Dijital Topuklar Zirvesi için geri sayım başladı. 1 Kasım’da İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirilecek etkinliğin bu seneki teması ise “#tutkunubul”.

Dijital Topuklar ekibi üçüncü senesinde de; kadınlara ilham vermeyi, hayallerini gerçekleştirmeleri için onları harekete geçirmeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda, dijitaldünyada iş yapmanın yanı sıra feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliliği, feminen liderlik, kadın olmanın zorlukları ve avantajları gibi birçok konuyu ele alan etkinlik; kadınlar için fayda odaklı, içten, güvenilir ve yol gösterici konu ve konuşmacıları ile kadınları kendi tutkularını keşfetmeye, yaratıcıklarını harekete geçirerek üretmeye ve ürettikleri dünya ile paylaşmaya davet ediyor.
Bu sene de alanında tanınmış birçok etki liderini ve uzmanı ağırlayacak etkinlikte;

Bekir Ağırdır “Verilerle değişen kadınlık”, Serdar Kuzuloğlu “Erkeğin değişen rolü”, Şule Yücebıyık “İçimdeki marka”, Evrim Kuran “Dijital doğanları anlamak” Riccarda Zezza “Doğum izni avantaja nasıl çevrilir?” başlıklı oturumlarda görüşlerini paylaşacak.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.