Skip to main content

  Yayınlarını internet üzerinden DigiturkWebTv aracılığıyla yapan Digiturk, AirTies ile işbirliği yaptı. İşbirliği kapsamında DigiturkWebTv aboneleri ulusal yayınlar ve Digiturk yayınlarını hem live TV (canlı yayın) hem de catch-up TV…

 
Yayınlarını internet üzerinden DigiturkWebTv aracılığıyla yapan Digiturk, AirTies ile işbirliği yaptı. İşbirliği kapsamında DigiturkWebTv aboneleri ulusal yayınlar ve Digiturk yayınlarını hem live TV (canlı yayın) hem de catch-up TV (Tekrar-izle) özelliğiyle izleyebilecek. AirTies tarafından Digiturk’e özel olarak hazırlanan set top-box ile Türkiye’deki yayınlar canlı olarak ya da canlı yayını 12 saate geriye sararak tekrar takip edebilecek.

Uydu anteni, çanak, servis kurulumu gibi süreçlerin gerekmediği yeni IP kutuyu kullanmak için sadece uygun hızdaki (min. 1mb) internet bağlantısı gerekiyor. Kutuyu ethernet ile modeme, HDMI, scart ya da AV kablo ile TV’ye bağlayıp sadece birkaç dakikada güncel yazılımı yükledikten sonra kullanıcının DigiturkWebTv üyeliğindeki tüm içerikler ve fazlası TV’sinde yer alıyor.