Skip to main content

Digiturk’ün ‘Hep Beraber’ projesiyle 4 futbolsever Manchester’da futbol dolu bir hafta sonu geçirecek

İngiltere Premier Lig’in resmi yayıncısı Digiturk’ün HighFive Travel ve FourFourTwo işbirliği ile hayata geçireceği ‘Hep Beraber’ adlı proje ile iki futbol sever futbolun beşiği İngiltere’de futbolla dolu bir hafta geçirecek.

Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarında #HepBeraber etiketiyle, arkadaşını etiketleyerek tribün anılarını paylaşan futbolseverlerden jürinin en beğendiği iki hikâyenin sahibi olan çift, Lig TV’nin sevilen ekran yüzleri Pınar Bekbölet ve Engin Kehale ile birlikte Manchester’da futbol dolu bir hafta sonu geçirecek.

Kazanan futbolseverler 17 Ocak’ta, İngiltere’nin Manchester şehrine seyahat edecek. Dört talihli futbol tutkunu, gezi süresince Manchester Ulusal Futbol Müzesi, efsanevi Old Trafford Stadyumu ve Müzesi’ni gezmenin yanısıra ve ünlü futbolcuların vazgeçilmez mekanı olarak bilinen San Carlo ve Rio Ferdinand’ın sahibi olduğu Rosso Restaurant’ta yemek yeme şansı bulacak. ‘Hep Beraber’ Talihlisi iki çift ayrıca, 18 Ocak’ta oynanacak Manchester City – Arsenal karşılaşması öncesinde Manchester City taraftarlarının buluşma noktası olan Mary D’s Pub’da maç öncesi deneyimi yaşayacak ve ardından dev maçı Etihad Stadı’nda izleyecek.