Skip to main content

Digital Age’in baş döndüren programından çıkış yolu telefonunuzdan geçiyor.

50’den fazla ismin 4 farklı salonda sahne alacağı etkinliğin içeriğinde kaybolmamak için çözüm telefonunda. Mobil uygulamamız ile konuşmacı profillerine göz atabilir, kim hangi sahnede yer alıyor görebilir ve zamanını iyi kullanabilmek için kendi programını oluşturabilirsin. Hatta oluşturduğun programı arkadaşlarınla paylaşabilir ve onlara da rehberlik edebilirsin.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki butonlara tıklaman yeterli:

Mobil uygulamamızı indir, içerik denizinde kaybolma!
Mobil uygulamamızı indir, içerik denizinde kaybolma!

 

Mobil uygulamada neler var?

  • Oturumlar: Etkinlikteki tüm oturumlarını görüntüleyebilirsin. Oturumların üzerine tıklayarak içerik hakkında bilgi alabilir, hangi konuşmacıların sahne alacağını görebilirsin.
  • Seminerler: Seminerlerin akışını ve hangi salonda yer alacaklarını görebilirsin. Yine seminer girdilerine tıklayarak detaylarına ve sahne alacak isimlere ulaşabilirsin.
  • Sosyal Etkinlikler: Networking buluşmaları, fuaye oturumları ve yazarlarımızın kitap imzaları gibi alternatif etkinlikler bu kategoride listeleniyor. Her bir girdi için saat ve salon bilgisi detayları yine seninle her yerde, parmaklarının ucunda.
  • Programım: Baş döndürücü programda yolunu bulabilmenin en kolay yolu kendi programını oluşturmandan geçiyor. Oturum, seminer ya da sosyal etkinlik ekranlarında sağ üstte yer alan yıldız ikonuna tıklayarak programını oluşturmaya başlayabilirsin. Kişisel programını paylaşarak arkadaşlarının geride kalmamasını sağlamak da elinde.
  • Konuşmacılar: Konuşmacı biyografilerine bu ekrandan ulaşabilir, hangi oturumlarda sahne aldıklarını görebilir ve sosyal medya adreslerini takibe alabilirsin.
  • Sosyal Medya: Resmi etiketimiz #DASummit18 ile atılan tüm tweet’ler bu ekranda tek akış altında toplanıyor.
  • Kat Planı: Etkinlik mekanı Four Seasons Bosphorus’taki salon yerleşimlerini bu ekranda bulabilir, ne nerede gerçekleşecek kuş bakışı görebilirsin.
  • Lokasyon: Four Seasons Bosphorus’un adres bilgilerini bu ekranda görebilir ve harita üzerinde görüntüleyebilirsin.
  • Sponsorlar: Etkinliğin gerçekleşmesinde katkı sağlayan tüm sponsorlar hakkında bilgi alabilirsin.

Sürekli güncel içerik
Ekranlarda gördüğün oturum saatleri, lokasyonları ve konuşmacı bilgileri son ana kadar değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte uygulama, her açtığında en güncel veriyi çekerek senkronizasyon sağlayacak ve her zaman programın son halini görmeni sağlayacaktır.