Skip to main content

Digital Age Summit, bu yıl 14’üncü kez “Tomorrow in Progress” teması ile gerçekleşiyor. Digital Age Summit 2020’ye katılmak ve konuşmacılarını görüntülemek için haberimize göz atın.

Sosyal sorumluluk, yaratıcı zeka ve yenilikçi iş modelleri. Bu üç kriter bir araya geldiğinde, insanlık daha üretken bir ekonomiye, daha adil bir topluma ve çok daha yeşil bir dünyaya kavuşacak. Bugünün kararlarının yarınları şekillendireceğinin bilinciyle, Digital Age Summit 2020 yılında dijital dönüşüme sorumluluk, yenilikçilik ve yaratıcılık üçgeninde odaklanıyor.

Global endüstri liderlerinin buluşma noktası: Digital Age Summit

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Summit, 14 Nisan 2020 tarihinde Zorlu PSM’de “Tomorrow in Progress” temasıyla gerçekleşecek. Digital Age Summit’in yıllardır fark yaratan bölümleri olan seminer ve atölye çalışmaları bu yıl da farklı uzmanlık alanlarına hitap eden konu başlıklarıyla katılımcılarını bekliyor olacak.

Digital Age Summit’20’de “Tomorrow in Progress” temasıyla geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı konuşmacılar arasında ise; Cambridge Analytica skandalının patlak vermesinde en stratejik rolü oynayan Kanadalı veri analisti Christopher Wylie, İtalyan İnovasyon Fonu Başkanı ve Barselona kent belediyesinin eski Chief Technology Officer’ı Francesca Bria, Service Design Network Yönetim Kurulu Üyesi Jamin Hageman, MIT Sloan School’un Dijital İşletme Merkezi Araştırma Görevlisi Michael Schrage, İş Tasarım Stratejisti Rudy de Waele, Ticari ve Kültürel İnovasyon Tasarımcısı, Human Works Design Kurucu Ortağı Canan Atalay gibi isimler yer alıyor.

Digital Age Summit 2020’ye katılmak için buraya, eklenen konuşmacıları takip etmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.