Skip to main content

Digital Age Summit, bu yıl 12’inci kez “güven” teması ile gerçekleşiyor. Digital Age Summit 2018’e katılmak ve konuşmacılarını görüntülemek için haberimize göz atın.

Neredeyse her gün yeni bir fikirle tanıştığımız bir çağda, dönüşümü anlamlandırmak için bazen insanlık tarihinin en eski kavramlarına geri dönmemiz gerekiyor. Digital Age Summit’te bu yıl tartışacağımız “güven” de bu kavramlardan birisi.

Yeninin cazibesine kapılıyor, eskiyi geride bırakmanın heyecanını yaşamayı seviyoruz. Ama dijitalleşmenin sonuçlarını konuşurken, çok daha temel bir hikâyeyi gözden kaçırabiliyoruz: Teknoloji geliştikçe güven kavramımız evrimleşiyor, yeni boyutlar kazanıyor.

Bu yıl 12’inci kez “güven” teması ile 8 Mayıs’ta Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek Digital Age Summit’18 zirvesinin başlıca konu başlıkları;

  • Dijital Pazarlar, Güven ve İtibarın Dinamikleri
  • Temas Noktaları, Veri Pratikleri ve Yönetim
  • Platform ve Ekosistem Stratejileri
  • Marka Güvenliği
  • Analitik, Yapay Zeka, Blok Zinciri: Yeni Kullanım Alanları, Fırsatlar, Tartışmalar
  • Girişimcilik, Ürün ve Sürdürülebilir İş Modelleri
  • Sektörlerin Dönüşüm Gündemleri

Digital Age Summit 2018’te “güven” temasıyla dijitalleşmenin sonuçlarının etraflıca ele alınacağı konuşmacılar arasında ise Amazon Web Services Ürün Kategorisi Başkanı Tatyana Mamut, Deep Knowledge Ventures Yönetici Ortağı Dmitriy Kaminskiy, Vivaldi Technologies CEO’su Jon von Tetzchner, Power Play CEO’su Asi Burak, İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, Kimlic CEO’su Gökhan Seçkin ve Nottingham Trent Universitesi Öğretim Görevlisi Jens Binder gibi isimler yer alıyor.

Digital Age Summit 2018’e katılmak için buraya, eklenen konuşmacıları takip etmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.