Skip to main content

‘Next 10’ temasıyla, dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen ve bu yıl onuncusu defa katılımcılarını ağırlayacak olan Digital Age Summit 2016 yarın başlıyor!

Digital Age tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 11-12 Mayıs’ta Four Seasons Hotel’de gerçekleşecek olan Digital Age Summit 2016 yarın başlıyor!

Dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen bu yıl onuncusu gerçekleşecek Digital Age Summit 2016’nın teması Next 10.

Digital Age Summit’16 zirvesinde dijital dünyanın son on yılında iz bırakan konulardan hareketle on yıla dair projeksiyon sunacak pek çok konu dünya çapındaki konuşmacılar tarafından tartışmaya açılacak.

11-12 Mayıs’ta yapılacak Digital Age Summit’16 zirvesinden canlı yayını buradan izleyebilirsiniz…

digitalagesummit16

Bugüne kadar 20 bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit 2016’nın program detaylarını buradan görebilirsiniz…  digitalagesummit.com/program/

DAS program

Digital Age Summit’16 zirvesine, Rori DuBoff, Glen Gilmore ve Michael Stewart gibi dünyaca ünlü isimler konuşmacı olarak katılacak.

Zirvede Marketing & Business Technologies’in yanı sıra sanal gerçeklikle evrilen eğlence kültürü, veri egemenliğinde şekillenen iş modelleri ve daha akıllı kentlere yönelik gelişmeler ele alınacak. Dijital dünyanın gelecek on yılını yorumlayacak konuşmacılar arasında ise Havas Media Group Global Strateji Başkanı Rori DuBoff, Sosyal Medya Kanaat Önderi ve Dijital Pazarlama Stratejisti Glen Gilmore ve Lucid Şirketleri Kurucusu ve Başkanı Micheal Stewart yer alıyor.