KAMPANYALAR

DigitalAge | 22.05.2017 - 13:53

DenizBank’tan interaktif TV yarışması

DenizBank, teknolojiyle bilgiyi buluşturan yarışma programı 'Herkes Kazanır’ ile tüm izleyenlere ödül olarak para kazanma fırsatı sunuyor.

DenizBank‘ın yarışma programı Herkes Kazanır‘da televizyon başında yarışmayı izleyen seyirciler, programdaki yarışmacılarla aynı anda mobil telefonlarından ekrandaki sorulara yanıt vererek yarışmaya katılıyor ve doğru cevapladıkları soru başına puan kazanıyor.

Akıllı telefonu olan herkese açık olan yarışmada, yanlış verilen cevaplarda ise joker haklarını kullanarak yarışmaya devam etmek mümkün. Joker hakkı ise DenizBank’ın belli uygulamalarını indirip kullanarak gerçekleşiyor. Yarışmada kazanılacak puanların karşılığı olan Qapel’ler ile herkese açık olan fastPay cüzdan üzerinden üye iş yerlerinde yüzde 30’a varan indirimlerle ödeme ve faturasız hatlara TL yüklemesi yapılabiliyor.

Doğru cevap başına puan kazanmanın mümkün olduğu yarışma kapsamında izleyenler, yanlış cevapladıkları sorularda ise joker hakları ile yarışmaya devam edebiliyorlar. Ekran başında bulunan yarışmacılar DenizBank uygulamalarını yükleyerek ve işlemler yaparak bir önceki soruya yanlış cevap vermiş olsalar bile bir sonraki sorudan itibaren puan kazanmaya devam edebiliyor.

Yarışmada kazanılan puanların karşılığı olan Qapel’ler ise yine DenizBank müşterisi olmadan da kullanılabilen mobil cüzdan uygulaması fastPay ile üye işyerlerinde yapılacak ödemelerde yüzde 30’lara varan indirim fırsatı ve faturasız hatlara TL yükleme imkanı sunuyor. Yarışmada kazanılan puanların karşılığı olan Qapel’lere “Herkes Kazanır” uygulamasında “Qapel Hesabım”dan, indirimin geçerli olduğu üye işyeri bilgilerine ilişkin detaylara ise www.fastpay.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.