Skip to main content

Bu yıl on beşincisi düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programı için başvurular 11 Aralık tarihine kadar devam ediyor.

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı için başvurular başladı. Facebook’un iş birliği ile on beşincisi düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50, teknoloji dünyasının son 4 yılda en hızlı büyüyen başarılı teknoloji şirketlerini belirleyecek. Teknoloji şirketlerine markalarını uluslararası platforma taşıma fırsatı sunan program için son başvuru tarihi ise 11 Aralık 2020.

Programın on beşinci yılında, yerel ve global teknoloji ekosisteminde daha çok şirketin kendini tanıtmasına destek olabilmek adına, 3 yaşını doldurmuş şirketler için Runner Ups adında yeni bir kategori oluşturuldu. Bu şirketler final raporda, kendi aralarında Runner Ups listesi altında büyüme oranlarına göre listelenecek. Geleceğin potansiyel Fast 50/500 kazananlarının listelenmesinin hedeflendiği bu kategoriye bu sene için sadece 2017 yılında kurulan firmalar başvurabilecek.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2020 için başvurular, 11 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru formuna fast50.deloitte.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.