Skip to main content

Tüketici elektroniği perakende zincirlerinden DARTY, darty.com.tr üzerinden gerçekleştirdiği satışlarda son 6 ayda yaklaşık yüzde 200 oranında büyüme yakaladı.  darty.com.tr, İnternet mağazasına özel satışa sunduğu ürünler ve özel kampanyalarıyla ayda bir…

Tüketici elektroniği perakende zincirlerinden DARTY, darty.com.tr üzerinden gerçekleştirdiği satışlarda son 6 ayda yaklaşık yüzde 200 oranında büyüme yakaladı. 
darty.com.tr, İnternet mağazasına özel satışa sunduğu ürünler ve özel kampanyalarıyla ayda bir milyondan fazla ziyaretçisi sayesinde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 500 sitesi arasına hızla girdi. darty.com.tr üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ortalama alışveriş tutarının 600 TL olduğunu tespit eden DARTY, sektörün en çok tercih edilen internet sitelerinden biri oldu.
DARTY Türkiye CEO’su Nedim Esgin “Pazarda e.ticaret kanalının yıllık yüzde 40 seviyelerinde büyüdüğünü tahmin ediyoruz. darty.com.tr üzerinden gerçekleşen son 6 ayda yüzde 200 büyüdük ve bu alanda hızla pazar payı kazanmaya devam ediyoruz. “ şeklinde konuştu.