Skip to main content

50 milyon kişi hala internet kullanmıyor. D-Smart ise her haneyi internetle tanıştırma konusunda kararlı.  İnternetin hala Türkiye’de istenilen penetrasyonda olmadığından hareketle D-Smart’ın internet sağlayıcı markası D-Smart Net 18 Nisan –…

50 milyon kişi hala internet kullanmıyor. D-Smart ise her haneyi internetle tanıştırma konusunda kararlı. 
İnternetin hala Türkiye’de istenilen penetrasyonda olmadığından hareketle D-Smart’ın internet sağlayıcı markası D-Smart Net 18 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında 12 ay boyunca ücretsiz yararlanılacak yeni kampanyasını sunuyor. Ayrıca kampanya ADSL ve fiber internet paketleri seçenekleri de sunuyor. 
D-Smart CEO’su Ali Güven: “Türkiye’de şu anda 20 milyonu sabit, 10 milyonu mobil 30 milyon internet kullanıcısı var; 2020 yılında 10 milyon hanede fiber bağlantısı olması bekleniyor. D-Smart’ın yanı sıra çok güçlü teknik alt yapıya sahip D-Smart Net ile de önemli potansiyeli bulunan bir pazarın içindeyiz ve her iki markamızla da hızlı büyümemizi sürdüreceğiz. İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerine yaptığımız yatırımlarla her geçen gün hızla büyüyen D-Smart’ın yanı sıra fiber ve ADSL bağlantılarımızla hızlı ve kaliteli internet erişimi sağlayan D-Smart Net markamız ile de zirveye yükselişimiz devam ediyor.” ifadesini kullandı.