Uncategorized

DigitalAge | 09.04.2013 - 14:29

Cyber-Ark çözümleri Itway güvencesiyle Türkiye’de

İnternet güvenlik teknolojileri ürünleri markası Itway VAD Türkiye, güvenlik fikriyle yola çıkan Cyber-Ark’ın ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.   Itway VAD, Türkiye’deki güvenlik teknolojileri ürünlerini çeşitlendiriyor. Itway VAD Türkiye Ülke Müdürü Reha Akbaş ve Cyber-Ark Güney Doğu Avrupa ve Türkiye Bölge Yöneticisi Ana-Maria Boldizsar’ın katılımıyla gerçekleştirilen müşteri toplantısında duyurulan anlaşmaya göre, Cyber-Ark ürünleri Itway güvencesiyle Türkiye’de […]


İnternet güvenlik teknolojileri ürünleri markası Itway VAD Türkiye, güvenlik fikriyle yola çıkan Cyber-Ark’ın ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.
 
Itway VAD, Türkiye’deki güvenlik teknolojileri ürünlerini çeşitlendiriyor. Itway VAD Türkiye Ülke Müdürü Reha Akbaş ve Cyber-Ark Güney Doğu Avrupa ve Türkiye Bölge Yöneticisi Ana-Maria Boldizsar’ın katılımıyla gerçekleştirilen müşteri toplantısında duyurulan anlaşmaya göre, Cyber-Ark ürünleri Itway güvencesiyle Türkiye’de piyasaya sunulacak. 
1999 yılında kurulan Cyber-Ark, imtiyazlı kimlik yönetimi, hassas bilgi yönetimi ve imtiyazlı oturum yönetimi ürünleri ile sistemleri daha etkin ve verimli yönetmeyi sağlayan ve aynı zamanda veri merkezi erişim ve faaliyetleri denetlemeye imkân tanıyan ürünler sunuyor. 
Fortune 100 listesindeki 40’tan fazla şirketi de içeren 1200’ün üzerinde şirkete hizmet sunan Cyber-Ark, dünyanın en büyük 20 bankasından 17’sine güvenlik çözümleri sağlıyor. Şirket, 2013 yılı SC Ödülleri’nde en iyi güvenlik şirketi finalistleri arasında yer almasının yanı sıra Birleşik Krallık BT Endüstrisi Ödülleri 2012’de ‘Yılın Güvenlik İnovasyonu Ödülü’nün sahibi oldu.