Skip to main content

Yoğun talep üzerine 4 Ekim 2023 tarihine kadar uzatılan Curious Felis başvurularının bitmesine sayılı günler kaldı.

Felis Ödülleri ile eş zamanlı olarak 7 Ağustos’ta başlayan, başarılı kampanyaların ardındaki strateji ve stratejistleri ödüllendiren yarışma Curious Felis’e başvurular, 4 Ekim 2023 Çarşamba günü sona eriyor.

Başvuruların “Dönüştüren Pazarlama Stratejisi” ve “Yaratıcı Strateji” olmak üzere iki ana bölümde değerlendirileceği Curious Felis’te, Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü Jüri Başkanı OPET CMO’su Murat Zengin, Yaratıcı Strateji Bölümü Jüri Başkanı ise PunchBBDO Yönetici Strateji Direktörü Yelda Aktuna olacak.

Kazanan projelerin WARC’ta listeleneceği yarışmada, her iki bölümden ve kısa listeye kalıp kalmamasından bağımsız olarak, jüri oy birliği ile en iyi yazıldığını düşündüğü başvuru formuna “En İyi Vaka Yazımı Ödülü”nü verecek.

Ön değerlendirmenin 9 -18 Ekim tarihleri arasında yapılacağı yarışmada; Dönüştüren Pazarlama Stratejisi final değerlendirme toplantısı 24 Ekim’de, Yaratıcı Strateji final değerlendirme toplantısı ise 27 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Kısa listeler final toplantılarının olduğu gün duyurulacak. Ödüller ise, Brand Week Istanbul kapsamında, 9-10 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Felis Ödül Töreni’nde verilecek.

Curious Felis hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.