Skip to main content

Digital Age’den okurlarına, dünyanın en iyi altı CS:GO takımını canlı izleme imkanı sunan BLAST Pro Series için çok özel biletler kazanma şansı…

Dünyanın en iyi altı CS:GO takımı ilk defa Türkiye’ye geliyor! Aralarında Türkiye’den Space Soldiers‘ın da bulunduğu eSpor takımlarının 250 bin dolar tutarındaki ödülü kazanmak için 29 Ekim 2018’de yapacağı nefes kesici mücadeleye canlı olarak şahit olmak için kısacık bir form doldurarak yarışmaya katılın ve üç arkadaşınızı daha yanınıza alarak kullanabileceğiniz VIP biletler kazanın.


Yarışmada, VIP biletlerin yanı sıra dörder ve ikişer kişilik normal biletler kazanma şansınız da var. Kazananlar e-posta yoluyla bilgilendirilecek.

2017’de rekor izlenme sayısı

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda 29 Eylül’de gerçekleştirilecek olan BLAST Pro Series “eSporun Formula 1″i olarak konumlanıyor. Bu büyük heyecan, ilk olarak geçen yıl Danimarka’nın Kopenhag şehrinde yaşandı ve 5 milyonluk online izlenme sayısıyla Olimpiyatlar Oyunları, Eurovision ve X Games gibi devasa etkinlikleri bile geçerek rekor kırdı.

İstanbul’daki turnuva 100’den fazla ülkede, 20’yi aşkın dile çevrilerek online olarak yayınlanacak.