Uncategorized

DigitalAge | 28.05.2013 - 12:05

Coca-Cola Türkiye’de görev değişikliği

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Direktörü Beyza Ergen, Coca-Cola şirketinin Amerika kıtası dışındaki tüm ülkeleri kapsayan uluslararası faaliyetlerinin yürütüldüğü Coca-Cola International’a Stratejik Planlama Direktörü oldu. Coca-Cola Türkiye’de ise, Gazlı İçecekler Genel Müdürlüğü’ne Sedef Salıngan Şahin, Gazsız İçecekler Genel Müdürlüğü’ne ise Can Arcasoy atandı.   Coca-Cola International Stratejik Planlama Direktörü olarak İstanbul ofisinden görevine […]

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Pazarlama Direktörü Beyza Ergen, Coca-Cola şirketinin Amerika kıtası dışındaki tüm ülkeleri kapsayan uluslararası faaliyetlerinin yürütüldüğü Coca-Cola International’a Stratejik Planlama Direktörü oldu. Coca-Cola Türkiye’de ise, Gazlı İçecekler Genel Müdürlüğü’ne Sedef Salıngan Şahin, Gazsız İçecekler Genel Müdürlüğü’ne ise Can Arcasoy atandı.
 

Coca-Cola International Stratejik Planlama Direktörü olarak İstanbul ofisinden görevine devam edecek olan  Beyza Ergen, şirketin 2020 hedefleri doğrultusunda belirlenen öncelikli pazarlara odaklanacak. 

Yeni görevinde şirketin 2020 hedefleri paralelinde Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola light, Fanta, Burn, Sprite, Gladyatör, Schweppes ve Sensun’dan oluşan gazlı içecekler kategorisine odaklanacak olan Sedef Salıngan Şahin, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Başkanı Galya Frayman Molinas’a bağlı çalışmaya devam edecek.

Gazsız İçecekler Genel Müdürü olarak atanan Can Arcasoy ise yeni görevinde, sorumlu olduğu Cappy, Fuse Tea, Damla Su, Damla Minera ve Powerade ürün grubunun inovasyon stratejilerinin oluşturulması ve pazarlama yönetimini yürütecek.