Skip to main content

Coca-Cola, Spor Toto Süper Lig takımlarına sponsor olduğunu futbolun birleştirici gücünü vurgulayan “Kol Kola” reklam filmiyle duyurdu

Sporun en büyük destekçileri arasında yer alan Coca-Cola, Spor Toto Süper Lig takımlarına sponsor olduğunu futbolun birleştirici gücünü vurgulayan “Kol Kola” reklam filmiyle duyurdu. “Futbol en çok kol kola güzel” diyerek “Kol Kola” olmak temasıyla yola çıkan Coca-Cola’nın reklam filminde Türkiye’nin dört bir yanında takımlarını yalnız bırakmayan milyonlarca taraftarın hikayesi aktarıldı.

Coca Cola’nın kolkola reklamı:

Şimdiye kadar Türkiye Milli Futbol Takımı ile Coca-Cola Gelişim Ligleri’nin ana sponsorları arasında bulunan Coca-Cola, Spor Toto Süper Lig takımlarının da sponsoru olarak futbola destek vermeyi sürdürdüğünü yeni reklam filmiyle duyurdu. Coca-Cola, takımlarını yürekten destekleyen milyonlarca taraftara seslenen “Kol Kola” kampanyası ile taraftarlarla kol kola girdi.

Yaklaşık bir ayda Türkiye’nin farklı köşelerinde ve statlarında çekilen reklam film, Concept’in imzasını taşıyor. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği filmin akıllara kazınan reklam müziklerini ise hiphop grubu Mode XL yaptı. Kampanya, televizyonun yanı sıra, sinema, radyo, outdoor ve dijital mecralarda da yer aldı.