Uncategorized

DigitalAge | 26.07.2013 - 14:49

Cinemacity ile Paris’te geçen filmlerin çekildiği yeri keşfedin

Bu uygulama ile Paris’te çekilen filmlerin nerede çekildiğini öğrenebileceksiniz. Cinemacity uygulaması, kullanıcıların Paris’te konu edilen filmlerin nerede çekildiğini öğrenerek kenti keşfetmelerine imkân tanıyor. Filmlerin çekildiği yerlerde ise uygulama yardımıyla filmlerden kareler izlenebiliyor. Fransız Arte kanalı, Small Bang stüdyosu ve Paris City Hall’un katkılarıyla oluşturulan uygulama, kent ziyaretçilerini sinema ile keşfetmelerini sağlıyor. Uygulama ile sinema yürüyüşleri […]


Bu uygulama ile Paris’te çekilen filmlerin nerede çekildiğini öğrenebileceksiniz.
Cinemacity uygulaması, kullanıcıların Paris’te konu edilen filmlerin nerede çekildiğini öğrenerek kenti keşfetmelerine imkân tanıyor. Filmlerin çekildiği yerlerde ise uygulama yardımıyla filmlerden kareler izlenebiliyor.
Fransız Arte kanalı, Small Bang stüdyosu ve Paris City Hall’un katkılarıyla oluşturulan uygulama, kent ziyaretçilerini sinema ile keşfetmelerini sağlıyor. Uygulama ile sinema yürüyüşleri gerçekleştirebilir, harita yardımıyla da filmlerde konu edilen yerleri keşfedebilirsiniz. 
İngilizce, Fransızca ve Almanca versiyonları olan uygulama, Paris ziyaretinizi daha eğlenceli hale getirecek. iOS ve Android’le uyumlu Cinemacity uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz.