Skip to main content

Gameloft, Universal Pictures ve Illumination Entertainment ‘Çılgın Hırsız: Minion Rush’ı yayınladı.  Gameloft, Universal Partnerships & Licensing (UP&L) kapsamında Çılgın Hırsız (Despicable Me) filminin oyunu eş zamanlı olarak iOS ve Android’te…


Gameloft, Universal Pictures ve Illumination Entertainment ‘Çılgın Hırsız: Minion Rush’ı yayınladı. 
Gameloft, Universal Partnerships & Licensing (UP&L) kapsamında Çılgın Hırsız (Despicable Me) filminin oyunu eş zamanlı olarak iOS ve Android’te yayınlandı. 
‘Çılgın Hırsız: Minion Rush’ oyununda filmin hayranları Minion ile oynama şansını yakalarken, hızlı ilerleyen oyunda diğer mücadeleleri de keşfetme şansına erişecekler. Atlama, zıplama, engel aşma, muz toplama gibi oyunda ilerlemenizi ve sizi ‘Yılın Minion’u’ seçimine aday olma hakkı tanıyacak görevler mevcut.
 
Filmin şimdiye kadarki serilerinde de olduğu gibi Gru’nun laboratuvarı sinematik grafiklerle geliştirilip, en az filmdeki kadar detaylandırılmış. Oyuncular Minion’ları kendi taleplerine göre özelleştirip güç yükseltebilirler. Vector’e karşı mücadele de gözden kaçmayan eğlenceli özeliklerinden birisi. Diğer birçok oyundaki gibi lider tahtasında birinciliğe oynama ve oyunculara meydan okuma bu oyunda da mevcut.
iPhone, iPad, iPod Touch ve Android cihazlarda yerini alan ücretsiz oyunu iOS ve Android‘ten indirebilirsiniz.