Skip to main content

Kedi–köpek maması Champion, kedi ve köpek sahiplerine özel yeni online bir uygulama başlatıyor.

Kedi–köpek maması Champion, evcil hayvan sahiplerine sevimli dostlarının kimliklerini sanal ortama taşıyabilecekleri bir uygulama hizmeti sunuyor.

Champion Pet ID projesi ile evcil hayvanların kimliklerini sanal ortama taşıyan premium Champion, kedi ve köpek sahiplerine sevimli dostları ile ilgili tüm veri ve detayları sürekli yanlarında taşıyabilecekleri bir uygulama sunuyor.

Ne fayda sağlıyor?

  • Apple Store’dan ücretsiz olarak kolaylıkla indirilebilen, iPhone ve iPad gibi akıllı cihazlarda kullanılabilen bir uygulama olan Champion Pet ID, evcil hayvan sahiplerinin dostlarıyla ilgili kimlik oluşturmasını mümkün kılıyor.
  • Evcil hayvan sahipleri bu hesap üzerinden sevimli dostlarının geçmiş aşılarını kaydedip, gelecek aşıları ile ilgili zamanlama takibi yapabiliyor.
  • Evcil hayvan sahiplerinin dostlarının sağlığı ile ilgili merak ettiği tüm sorulara da yanıt veren Champion Pet ID, kullanıcıların bütün aşılar ve hastalıklar ile ilgili tıbbi bilgilere kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor. Evcil hayvan sayısı birden fazla olan kullanıcılar ise kedi yahut köpekleri için ayrı ayrı kimlikler açabiliyor