Skip to main content

Teknoloji dünyasının en büyük fuarlarından CES 2016 için geri sayım başladı. Peki CES 2016’dan neler bekleniyor? Detaylar haberimizde…

Yeni yıla girmemizle birlikte, dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES 2016 için de geri sayım başladı. 6-9 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek etkinlikte teknoloji devleri en yeni ürünlerini sergileyecek. Her yıl düzenlenen tüketici elektronik fuarında bu yıl CES’te öne çıkabilecek 7 teknoloji trendini sizlerle paylaşıyoruz.

1. Geleceğin otomobilleri

elektirkli sürücüsüz otomobil
Geleceğin otomobilleri olarak öngörülen sürücüsüz otomobiller bu yıl CES 2016’nın yıldızları olacak gibi görünüyor. Teknoloji dünyasını CES 2016’nın heyecanı sarmışken, onlarca şirket sürücüsüz otomobiller konusunda birbiriyle yarışacak.

Google’ın öncü olduğu sürücüsüz otomobil konusunda dünyanın önde gelen markaları da piyasada adından söz ettirecek atılımlarda bulundu. CES 2016’da bu yıl elektrikli araçlar yerine, sürücüsüz arabalar kendinden bahsettirecek. Fuarda Tesla, General Motors, BMW, Volkswagen Group, Ford gibi markalardan yeni nesil araçlar bekleniyor.

Devamı ileriki sayfalarda…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7