Skip to main content

Lenovo ThinkPad, X1 modelinin başarısından sonra CES fuarında X1 Tablet modelini tanıttı.

Lenovo,  CES’te eşsiz tasarımları ve efsanevi performansıyla hiçbir şeyden taviz vermek zorunda bırakmayan X1 dizüstü bilgisayarın tablet modelini tanıttı. Lenovo ThinkPad X1 Tablet, modüler tasarımıyla dünyada başka hiçbir tabletin bir araya getirmeyi başaramadığı birçok özelliği ilk kez bir arada sunuyor.

ThinkCentre X1 AIO

Thinkcentre_X1_Tour

X1 ailesine katılan tabletin yanısıra ayı serinin masaüstü bilgisayarı ThinkCentre X1 de çok dikkat çekici; ultra-ince 11 mm çerçevesiyle dünyanın en ince masaüstü bilgisayarlarından biri. Parlaklık önleyici 23.8 inç’lik premium ekranı her açıdan kaliteli bir görüntü sağlıyor ve inanılmaz ince gövdesine rağmen ThinkCentre X1 son derece dayanıklı bir ürün. ThinkVision X1, 7.5 mm inceliğinde ve TUV Göz rahatlığı sertifikası alan dünyanın ilk monitörü. 27 inç, boydan boya parlamaz Ultra HD’lik ekranıyla ThinkVision X1, Tablet’in en iyi tamamlayıcısı rolünde.
ThinkPad X1 Yoga

lenovo X1_Tablet

X1 ailesinin en dikakt çekici yenilerinden biri de ThinkPad X1 Yoga. Sadece 0.66 inç ile inanılmaz ince ve sadece 1.2 kg. ile dünyanın en hafif 14 inç’lik dönüştürülebilir iş bilgisayarı. Üstelik zengin renkli OLED ekran seçeneğiyle çok çekici. Tablet modunda tuşları geri çeken, “Kaldır ve Kitle” klavyesine sahip ThinkPad X1 Yoga, aynı zamanda kaybolmaması için cihaz içinde saklanıp şarj edilebilen aktif kalemle beraber satışa sunuluyor.