Skip to main content

1) Sphero ballApple ve ya Android cihazının Bluetooth’u tarafından kontrol edilen bu küçük topu evin etrafında yuvarlayarak dilerseniz kedi ve ya köpeğinizle oyun oynatabilir, insanları korkutabilirsiniz.Fiyatı: 129 dolar 2) PlayBu…

1) Sphero ball
Apple ve ya Android cihazının Bluetooth’u tarafından kontrol edilen bu küçük topu evin etrafında yuvarlayarak dilerseniz kedi ve ya köpeğinizle oyun oynatabilir, insanları korkutabilirsiniz.
Fiyatı: 129 dolar

2) Play
Bu küçük manyetik cihaz ile, evden çıkarken bırakmanız gereken notları video aracılığıyla kaydederek buzdolabına asabilirsiniz.
Fiyatı: 59 dolar

3) Atari Arcade
Eski günlerin oyunlarına özleyenler için üretilmiş olan bu cihazı kullanmak için, iPad ve iPad 2’yi üstüne takarak, Atari uygulamasını indirmek yeterli.
Fiyatı: 59 dolar

4) Tagg
GPS aracılığıyla köpeklere takılabilinen bu tasma ile hayvanınızın nerede olduğunu takip edebilir, ‘sanal çit’ uygulaması ile sınırların dışında dolanan köpeğinizin haberini mesaj ve ya e.mail yoluyla alabilirsiniz.
Fiyatı: 99 dolar artı aylık 7,95 dolar

5) Withings Akıllı Bebek Ölçeği (Smart Baby Scale)
CES Yaratıcılık Ödülü kazanan bu cihaz ile bebeğinizin ölçümlerini wi-fi uygulaması ile kayıt edebilir, daha sonra istediğiniz ortamdan (iPad, iPhone, iPod) bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

6) Victorinox Flash Serisi
İsviçre çakısı üreticisi son olarak dijital verileri kaydedebileceğiniz bir çakı üretmiş bulunuyor. 14 saatlik müziği 60 saniyede indirebilen ve 64 gigabaytlık bu model, baharda tüketiciye sunulacak.
Fiyat: 470 dolar

7) iShower
Bu su geçirmez hoparlör ile duşta istediğiniz şarkıları Apple ve Android cihazları aracılığıyla dinleyerek eşlik edebilirsiniz. 60 metre çapında duyulabilen cihaz, başka yerlerde kullanılabilecek şekilde çıkartılabiliniyor.

Haber kaynak: cnn.com