İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 06.03.2017 - 17:28

Cepte Tamir, 2 Milyon TL değerleme ile yatırım aldı

İTÜ Çekirdek girişimlerinden Ceptetamir.com, ilk kez melek yatırımını yapacak olan Burak Menteşe‘den 2 Milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

Akıllı telefonlara yerinde tamir hizmeti sunan Cepte Tamir, 2 Milyon TL değerleme ile yatırım aldı. Bu yatırımla beraber Cepte Tamir, Başta B2B deki anlaşmalarına hız verip, ekibini genişleterek istanbul’un tamamına hizmet vermek istiyor.

Cepte Tamir, İsa Uysal tarafından 2016 Ocak ayında kurularak hizmet vermeye başladı. İlk olarak İstanbul’daki müşterilerine hizmet vererek buradaki pazarda önemli bir ivme yakaladı. Son kullanıcıların servise kadar yorulmayıp olduğu yere ulaşarak yerinde ve gözünün önünde bu işlemleri yapıyor olmaları, kişisel verilerin güvenliğini en üst seviyede tutmaları rakiplerinden ayrıştıkları noktalar. Şu ana kadar 1300 ün üzerinde kurumsal ve kişisel kullanıcıya hizmet veren Cepte Tamir in bir sonraki hedefi, Türkiye genelinde yerinde servis hizmeti verme kapasitesine sahip olan servislere bayilik vererek daha çok kullanıcıya ulaşmak.

Müşterileri arasında Back-Up, İyzico, ÖdeAL, Bankalar Arası Kart Merkezi, AirTelekom, N11, Markafoni, İnsider, gibi büyük markalar bulunuyor. Girişime İTÜ Çekirdek ve İTÜ Teknokent de destek veren kuruluşlar arasında.