Skip to main content

SwarTea, girişimcilerinde çay tiryakisi olma şartı arıyor. Detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde 14 bölgede ana bayilik 81 ilde alt bayilik verilecek olan SwarTea markası girişimcilerinde; çay tiryakisi olma şartı aranıyor.

Ar-Ge sürecinde “Nesnelerin İnterneti (IoT) kavramını İngilizce çay (Tea) kelimesi ile birleştiren ve IoTea kavramını ortaya atan SwarTea IoT, Microsoft, Cisco ve Intel gibi teknoloji devleriyle yapılan işbirliğinden doğan güçlü bir altyapıya sahip.

IoT tabanlı (Nesnelerin İnterneti) olarak tasarlanan SwarTea IoT, Akıllı Çay Otomatı; internete bağlanabiliyor, uzaktan yönetilebiliyor, şirketlerin bulut sistemlerine, finans, muhasebe ve ERP sistemlerine entegre edilebiliyor.

Dokunmatik ekran üzerinden dem ayarı ve bardak seçimi yapılabiliyor, çay demleme saati önceden ayarlanabiliyor. SwarTea’nin sahip olduğu Uzaktan Erişim Yönetim ve Raporlama Sistemi ve Anlık İzleme Teknolojisi sayesinde kurum içi çay tüketimi takip edilebiliyor, raporlanabiliyor ve tüketim malzemeleri kontrol altında alınabiliyor.

SwarTea Bayilik Koşulları:

Kapsam : Türkiye geneli
Bayilik Türü : 14 Bölge 14 Ana Bayi, 81 İlde Alt Bayilikler
Ana Bayilik Yatırım Tutarı: 60 Bin TL (SwarTea IoT ve SwarTea Daily Makine + Bayi satışı üzerinden %15 komisyon)
Alt Bayilik Yatırım Tutarı: 15 Bin TL (SwarTea IoT ve SwarTea Daily Makine verilecektir)

Franchise bedeli karşılığında girişimciye verilen SwarTea IoT modelinin 24 boyunca satış, kullanım ve kiralama hakkı girişimciye aittir.