Skip to main content

Oyun dünyasının en popüler Valorant turnuvalarından olan Reflex Masters by NVIDIA Casper Excalibur sponsorluğunda başladı.

Oyun dünyasının öncü markalarından Excalibur ve NVDIA işbirliği ile “Valorant Reflex Masters” turnuvası oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. 15-30 Ocak tarihleri arasında herkesin katılımına açık olan ve 17 bin 500 liranın ödül olarak dağıtılacağı bu turnuvada eleme grupları üç gruptan oluşuyor. Her elemeden 4 takım büyük finallere çıkacak; davetli yayıncılarının takımlarının da yarışacağı dördüncü gruptan çıkan 4 takımla beraber toplamda 16 takım, 29–30 Ocak‘ta büyük ödül için rekabet edecekler.

İlk elemede dokuz takımın yarıştığı ve Overwatch isimli takımın birinci olduğu turnuvanın ikinci elemesi 18-19 Ocak, 3. eleme ise 21-22 Ocak tarihlerinde olacak. İkinci ve üçüncü elemelerden dilediğinize katılım sağlayabileceğiniz turnuvada 64 takım arasından ilk 4’e girerseniz ve 29-30 Ocak günü düzenlenecek canlı finallere katılmaya ve 17 bin 500 TL’lik ödül havuzundan yararlanmaya hak kazanabilirsiniz. Final canlı yayınını  buradan izleyebilirsiniz.