ATAMALAR

DigitalAge | 08.02.2017 - 14:10

Cardtek Hardware Solutions'a yeni genel müdür

Cardtek bünyesinde faaliyet gösteren Cardtek Hardware Solutions’ın Genel Müdürlüğü görevine Fatma Dilek Sağıroğlu getirildi.

Cardtek çatısı altında global ölçekli donanım çözümleri sunan Cardtek Hardware Solutions’ın yeni Genel Müdürü, sektörün deneyimli isimlerinden Fatma Dilek Sağıroğlu oldu. 9 Ocak tarihi itibariyle yeni görevine atanan Sağıroğlu, şirketin yenilikçi çözümlerinin yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yaygınlaştırılmasından sorumlu olacak.

1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Fatma Dilek Sağıroğlu, kariyerine Vakıf Bank’ta başladı. 1988-1997 yılları arasında Vakıf Bank’ta çeşitli görevleri başarıyla sürdüren Sağıroğlu, bu şirkette üstlendiği Kart Operasyonları Departmanı Başkanlığı görevinin ardından kariyerine Austria Card Türkiye’de devam etti. 1998-2017 yılları arasında Austria Card Türkiye’de görev alan ve son olarak şirketin Başkan Yardımcılığı görevine atanan Sağıroğlu, ödeme sistemleri ve finansal teknolojiler alanında önemli bir deneyime sahip.