Skip to main content

Cardtek CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, dünyanın en başarılı kadın liderlerini seçen 13. Stevie Awards for Women in Business’ta finalistler arasında yer aldı

Cardtek’in CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü, 13. Stevie Awards for Women in Business’ta dünyanın en başarılı kadın yöneticileri ile birlikte finalistler arasında yer aldı. Uluslararası çapta sunduğu yenilikçi ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek’in başarısındaki rolü ve stratejik liderliğiyle Sarıgöllü, Yılın En Başarılı Kadın Yöneticisi, İş Ürünleri, 11-2.500 Çalışan kategorisinde finalist seçildi.

Cardtek’in EMEA bölgesindeki hızla artan başarı grafiği dolayısıyla Sarıgöllü, küresel mobil ödeme teknolojileri pazarının en yenilikçi liderleri arasında gösteriliyor.

Stevie Awards for Women in Business, kadın yöneticilerin, girişimcilerin ve çalışanların başarılarını onurlandırmak için her yıl gerçekleştiriliyor. Finalistler arasından ödüle layık görülen isimler, bu yıl 18 Kasım tarihinde, New York’ta düzenlenecek ödül töreni ile açıklanacak.