Skip to main content

Canon Eurasia Genel Müdürlüğü’ne 1990 yılından bu yana Canon ve Oce bünyesinde farklı ülkelerde görevlerde bulunan Wilbert Verheijen atandı

Canon Eurasia Genel Müdürlüğü’ne Wilbert Verheijen, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Canon Eurasia Genel Müdürü olarak atandı.

Hollanda doğumlu olan Wilbert Verheijen, 1990 yılında Hollanda merkezli baskı ve kopyalama cihazları şirketi Oce’ye katıldı ve Oce için çeşitli ticari ve geCanon Eurasia’ya yeni genel müdür atamasınel yönetim pozisyonlarında bulunarak bu süre zarfında Avrupa ve Kuzey Amerika’da çalıştı. Wilbert Verheijen, Canon’un 2009 yılında Oce’yi almasından sonra Oce Çin ve Hong Kong Genel Müdürü olarak Çin’e taşındı ve Asya’daki Oce şirketlerinin Canon’a entegrasyonuna liderlik yaptı.

Son olarak, Pekin merkezli Canon Asya Profesyonel Baskı Ürünleri Grubu Başkan Yardımcılığını yürüttü. Wilbert Verheijen, Hollanda’daki Nyenrode İş Üniversitesi’nden İşletme lisansına ve Belçika’daki Leuven Üniversitesi’nden MBA derecesine sahip. Üç çocuk babası olan Wilbert Verheijen, müziğe oldukça meraklı, boş zamanlarında ise koşu ve triatlon ile formda kalmayı seviyor.