Skip to main content

IAB Türkiye tarafından düzenlenen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı başlıyor

Üniversitelerin ekonomi, işletme, iletişim bölümleri 3. ve 4. sınıflarında okuyan, yeni mezun olmuş öğrenciler dijitali, sektörün uzman isimleriyle iki haftalık Algida UniChallange + Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı’nda öğrenecek. ‘Eğlenerek öğrenme’’ kavramıyla hazırlanan programda öğrenciler, dijitale nasıl gidileceğinin cevabını alacak.

Buradan dijitale nasıl gideriz?

Dünyada 43 ülkede dijitalin gelişimi için faaliyet gösteren IAB Türkiye tarafından ilki geçtiğimiz yıl düzenlenen eğitim, bu sene 20 Haziran -1 Temmuz tarihleri arasında yine Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle, Güney kampüsünde gerçekleşecek.

Son Başvuru Tarihi 6 Haziran

Dijitalin deneyimleneceği etkinlik için son başvuru tarihi 6 Haziran. 12 gün sürecek eğitim kampına katılan ekiplerden başarılı olanlar ödüllendirilecek. İlk 3’e giren ekip üyeleri IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 aylık staj imkânı elde edecek. Ayrıca birinci olan ekip üyeleri Pegasus’tan birer adet yurtiçi gidiş geliş uçak biletinin de sahibi olacak. Katılımcıların yemek ihtiyaçları Maxus Türkiye tarafından karşılanacak. Şehir dışından gelenler Boğaziçi Üniversitesi’nin yurtlarında kalabilecek.

Geçen seneki 50 katılımcıdan 34’ünün kamp sonrasında staj ve iş imkanı bulduğu eğitim bu yıl da sektörün insan kaynağı açığına önemli bir destek oluşturacak.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi için: www.unichallenge.net